środa, 2 lipca 2014

Bransoletka do towarzystwa

Korzystając z niesamowitego zbiegu okoliczności, że mam chwilę czasu i MAM dostęp do sieci wkleję zdjęcia wczoraj zrobionej i już wysłanej bransoletki. Żeby choć raz na jakiś czas nowy post się pojawiał:)
Jeszcze tylko sobie westchnę na temat dostarczania internetu - czerwiec w mojej pamięci pod tym względem zapisze się jako jedna wielka awaria dostępu. Może to wyczerpie pulę awarii przeznaczoną dla mnie na ten rok. Ostatnią serwis usunął dziś rano. A abonament opłacany jest regularnie i w pełnej kwocie... Irytujące, mocno:/

A wracając do bransoletki - stanowiła pewne wyzwanie, bo miała pasować do konkretnego, posiadanego już przez przyszłą Właścicielkę, wisiora. Kolorystyka z góry określona - czerwień i srebro.

 

Zaprojektowałam 3 wersje plecionki do bransoletki, wersja ostateczna powstała w wyniku uwzględnienia sugestii Właścicielki i przekształcenia tego projektu:

Tak wyglądają moje projekty od kuchni;)
Kto jest ciekaw, jak wygląda wisior, do którego była robiona bransoletka, to zapraszam do zajrzenia TU. Pasują do siebie, Waszym zdaniem?

Jeszcze kilka zdjęć, bo pisać nie ma bardzo o czym;)

The bracelet was made to order. The main idea was to match the bracelets to necklaces, which already has the owner of the bracelet. Pendant-inspiration is HERE.

 Szybki, krótki post, w końcu nie wiem, na jak długo tym razem będę miała dostęp do internetu:)

Pomimo nienajlepszej cieszę się, że są wakacje:) Pozdrawiam Was serdecznie, cieszę się, że czasem do mnie zaglądacie i życzę Wam udanego lata, wakacji, urlopu...

12 komentarzy:

koralikosfera pisze...

Śliczna :) i rzeczywiście, do wisiorka pasuje idealnie!

bluefairy pisze...

Dobrze, że już masz internet, szkoda by było żeby taka piękna rzecz nie mogła ujrzeć dziennego światła! Bardzo mi się podobają kolory.

Uli Jez pisze...

I like your new, stylish bangle, dear April :o)) It´s very modern and unique. The contrast of deep red, silver and shades of blue is impressivly beautiful. Thank you for the pattern in peyote.
With best greetings to Poland:
Uli

-mamon- pisze...

Śliczna

magii66 pisze...

Świetna!

Carl pisze...

Hello dear April,
Beautiful and modern, your bangle! Love your use of complementary colours red and blue. Thank you for the pattern!
Warm regards
Carl

Ania pisze...

Ale cudo! Wspaniała!

Izabela Piątek pisze...

Bransoletka świetna :-) idealnie pasuje do wisiorka :-)

Picotee pisze...

Cudne bransoletki

Corale - @rt pisze...

Kasiu kolorystycznie wyszła super, jest tak soczysta :) aż miło sie na nią patrzy, a wzór mistrzostwo świata :)

Arkadiusz Lenart pisze...

Ależ cudo :) jest fantastyczna :)

Anetta Penczyńska pisze...

Jestem oczarowana, zachwycona... Cuda... piękna biżuteria...