poniedziałek, 19 marca 2012

To i owo;)

Dziś zauważyłam, że liczydełko wskazuje ponad 10 tysięcy odsłon mojego bloga - super! Bardzo się cieszę i dziękuję Wam za wizyty i komentarze;)) I wciąż dołączają nowi Obserwatorzy, których jest mi bardzo miło widzieć w moich wirtualnych progach;) Wszystkich, i gości tylko na chwilkę, a szczególnie tych od dawna zadomowionych - zapraszam, rozgośćcie się i czujcie się swobodnie;)
Dziś mam dla Was kolczyki i ogłoszenia parafialne (uwielbiam to określenie;) )
Kolczyki troszkę nietypowe, bo wyplatane do wewnątrz obręczy i lekko wypukłe. Powstały na dużych srebrnych kołach (ok. 3,5 cm średnicy), które, już po opleceniu koralikami, okazały się nierównej średnicy;( Nierówne były wcześniej zapewne, ale dopiero po fakcie się zorientowałam;( Wada nie została usunięta, bo dziewczyna, dla której były robione zaakceptowała je takimi, jakie były, za co jestem jej bardzo wdzięczna, bo oszczędziła mi sporo pracy;)

Ciemne koraliki są tak naprawdę fioletowo-śliwkowe, opalizujące. Koła oplecione są koralikami w dosyć kontrastowych kolorach.

Wypukłość nie jest duża, ale widać ją, gdy kolczyki są w uszach.

A teraz ogłoszenia;)
Pierwsze z nich to prośba: 


Wyłączcie tą upiorną weryfikację, proszę! Nurrgula opisała jak to zrobić tu - klik! Te rozpływające się słowa zniechęcają do komentowania - wiem, moje komentarze nie są najważniejsze na świecie i możecie się bez nich obyć, ale nie tylko mnie weryfikacja irytuje. Owszem, czasem zdarzają się spamowe komentarze, ale tylko sporadycznie, a weryfikacja odstrasza stale;( 

Drugie to odrobina chwalipięctwa -  zostałam obdarzona wyróżnieniem przez Las Creaciones de Boricua - thank you;))


Nie wiem, czym sobie tym razem zasłużyłam na wyróżnienie, nie mniej miło łechce moje ego;) Zasady zapewne wymagają przekazania wyróżnienia dalej - więc kto ma ochotę bawić się dalej - proszę, niech czuje się wyróżniony. Szczęśliwie na blogu, z którego pochodzi wyróżnienie nie było opisu zasad, więc czuję się zwolniona z poszukiwania ich;) W związku z tym nie wiem - może to wyróżnienie dla najgorszego bloga roku??

A na zakończenie coś na poważnie.

Zdjęcie pochodzi z serwisu Newsweek.pl
Każdy, kto choć trochę śledzi wydarzenia na świecie, wie, że w Syrii trwa wojna domowa. Jak zwykle w takich sytuacjach najbardziej cierpią cywile niezaangażowani w bezpośrednie walki. Pomoc humanitarna nie może dotrzeć do najbardziej potrzebujących w Syrii, ale organizowana jest pomoc dla uchodźców. Wsparcie organizowane jest m.in. przez Polską Akcję Humanitarną. Kto chciałby pomóc ofiarom konfliktu w Syrii odpowiednie informacje i numer konta znajdzie na stronach PAH .