środa, 5 listopada 2014

BEADGAME

BEADGAME. Warcaby z koralików uplecione
Wspólnie robimy coś dobrego. Przygotowujemy się kolejny raz do aukcji charytatywnej na rzecz WOŚP. Dołożyłam swoją cząstkę pracy do całości - małe 4 kwadraciki. Nie mogę się doczekać efektu końcowego naszej wspólnej pracy pod kierunkiem Crazywool. Jeszcze będę przypominać o naszych wspólnych koralikowych projektach, bo to nie jedyny jaki powstaje. Wielki finał jak zwykle na początku przyszłego roku.
Tymczasem zapraszam do przeczytania całego artykułu na blogu Biżuteryjek i na stronę Biżuteryjki dla WOŚP:)

BEADGAME. Checkers with beads
Together we are doing something good.
We are preparing once again to a charity auction for the Orchestra of Christmas Charity. I have taken part in this project - small 4 squares. I can not wait to see the final result of our work under the direction of Crazywool.
I will remind you of our common beading projects, because it is not the only project we create together. The grand finale, as usual, at the beginning of next year. 
Feel free to visit and read the full article on blog of Biżuteryjki i fanpage Biżuteryjki dla WOŚP

Zdjęcie pochodzi z bloga Biżuteryjki dla WOŚP


Niepostrzeżenie powstało 100 postów na blogu. Dzisiejszy jest 101:) To dużo i mało, bo blog już trochę czasu istnieje. Raczej pokazuje, że nie piszę zbyt często i pewnie lepiej nie będzie:) Dziękuję wszystkim za odwiedziny i komentarze. Cieszę się, że zaglądacie i zostawiacie swój ślad - wiem, że nie piszę w pustkę:) Dziękuję raz jeszcze :)