sobota, 28 kwietnia 2012

Pawie wachlarze i coś jeszcze...

Najpierw chcę bardzo serdecznie podziękować za wszystkie Wasze komentarze pod ostatnimi postami - jest mi ogromnie miło, że dostałam tyle ciepłych słów o moich tworkach. Chcę też przeprosić Was, że nie zostawiam śladów na Waszych blogach, ale mam ostatnio straszny niedoczas, wpadam na Wasze blogi w pośpiechu i lecę dalej, żeby chociaż zobaczyć, co fajnego pokazujecie. Teoretycznie po Wielkiej Majówce będę miała więcej swobody i mam zamiar nadrobić zaległości towarzyskie;) A tym czasem jeszcze raz dziękuję za liczne i bardzo oczekiwane odwiedziny;)
A teraz szybciutko kilka zdjęć, bo już mnie tu właściwie nie ma - w końcu długi weekend zobowiązuje;)
Kolczyki to wariacje na temat projektu Gwen Fisher zamieszczonego kilka lat temu w Beadworku. Pierwsza para jest w tonacji zielonej, wykończona kuleczkami jaspisu oraz sopelkami cyrkonii. Druga jest skromniejsza, stworzona została z samych koralików w kolorze ciężkim do określenia, czyli... ważkowym. Czy ktoś zna taki kolor? A na zakończenie będzie trzecia para, której miało nie być, ale co tam - raz kozie śmierć. No to już: 
Po zrobieniu zdjęcia zauważyłam, że popełniłam błąd w rozłożeniu koralików, na szczęście nie na każdym zdjęciu to widać;), więc para ważkowa ma tylko jedno zdjęcie:


A teraz... same tego chciałyście - moje pierwsze i jak na razie jedyne skończone sutaszki;) Wykonane z jaspisu cesarskiego oraz fasetowanych ametystów.  Starałam się, żeby na zdjęciu było widać jak najmniej niedoróbek mojego pierwszaczka, ale wszystkich nie dało się ukryć;( Także śmiało, wystawiam się na krytykę.... możecie walić...


Na szczęście, zanim krytyka do mnie dotrze to upłynie kilka dni, bo już jestem w drodze na Paradę Parowozów do Wolsztyna! Ogromnie mnie fascynują te piękne i prawie magiczne, ogromne maszyny. Jak się nie wybieracie (żałujcie), to chociaż poszukajcie sobie relacji z wieczornego widowiska Światło, para, dźwięk. Ja z pewnością pokażę kilka swoich zdjęć, jak wrócę, bo to jest niesamowity widok;)
Pozdrawiam i życzę Wam miłego wypoczynku, zwłaszcza, że pogoda zapowiada się fantastyczna;)