czwartek, 23 stycznia 2014

Bransoletka z trójkątami

Kilka miesięcy temu, jesienią, powstała bransoletka w geometryczne wzory. Jest ona zastępczynią dawno zrobionej bransoletki rozetkowej, którą pokazywałam TU. Bransoletka zachowała poprzednią kolorystykę a jej wzór nawiązuje do tamtych rozet.
 
 
Dlaczego jest zastępczynią? Bransoletka rozetkowa była prezentem-niespodzianką, i jak to się czasami zdarza, rozmiar nie został trafiony:)
 
 
Tym razem rozmiar bransoletki został skonsultowany z właścicielką, podobnie jak wzór, który wybrała spośród 3 propozycji.
 
 
Lubię, gdy bransoletka wyplatana z koralików ma pełny obwód, tzn. obejmuje cały nadgarstek, co zazwyczaj oznacza kombinacje z zapięciem;) Wcześniej robiłam koralikowe toggle, ale ta bransoletka jest wąska, więc toggle mogłoby być zbyt ciężkie optycznie. I tak, potrzeba matką wynalazku, powstało zapięcie 'szlufkowe'. Fajnie wygląda, w każdym razie mi się podoba:)
 
 
Niestety, nie wiem, jak zapięcie prezentuje się na nadgarstku, ponieważ bransoletka przeznaczona jest na bardzo szczupłą rękę, ale, zdaje się, że właścicielka jest zadowolona:)
Bransoletka wypleciona jest z TOHO, podstawowy kolor to hematyt z dodatkiem czerwonego i lawendowego.
Przepraszam, za zdjęcia, nie są najwyższych lotów, ale ani pogoda, ani materia, z której powstała bransoletka nie sprzyjały.
 
Na zakończenie dwa słowa o aukcjach WOŚP. Bransoletka z mojej prywatnej aukcji znalazła nabywcę - dziękuję serdecznie za zakup:) Biżuteria i dodatki przygotowane przez osoby biorące udział w akcji Biżuteryjki dla WOŚP przysporzyły niemało grosza:
 
 
Na blogu Biżuteryjek można znaleźć pełne informacje, za ile zostały wylicytowane konkretne przedmioty:)
 
Pozdrawiam:)