środa, 1 stycznia 2014

2014

Szczęśliwego Nowego Roku!
Happy New Year!Od ostatniego mojego wpisu tu minęły prawie 2 miesiące.... nie wiem jak to się stało... czas i brak czasu... i dlatego moje POSTANOWIENIE NOWOROCZNE to:

Regularnie prowadzić bloga i częściej odwiedzać Wasze blogi:)

My New Year's promise:

I will publish posts on my blog regularly, and I will be more frequently visit your blogs :)

Mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu, w każdym razie będę się starać:)
I hope I will keep my promise :)

Lubicie fajerwerki? Przyznaję, że ja bardzo:) Wiem, sztuczne ognie mają wielu przeciwników, dlatego popieram raczej zorganizowane pokazy niż indywidualne zabawy, ale mieszkam na wsi i tu na zorganizowane trudno liczyć, więc raz do roku cieszę się z pokazów urządzanych przez sąsiadów:)
Zdjęcia znalezione w sieci, autorzy i miejsce ich zrobienia nie są mi znane. Ale cieszą oczy i sporo czasu w Nowy Rok poświęcam na oglądanie tych barwnych pióropuszy:) Podobno najpiękniejsze pokazy sztucznych ogni są w Sydney, a które pokazy Wam podobały się najbardziej?

Na zakończenie zapraszam, kto jeszcze nie zna, na bloga i fanpage Biżuteryjki dla WOŚP. Codziennie, a nawet kilka razy dziennie pojawiają się nowe wpisy o niesamowitych biżuteryjnych projektach, jakie powstały na tegoroczny XXII Finał. Projekty piękne, oryginalne i pełne serca:) Koniecznie zaglądajcie, kibicujcie i odkładajcie oszczędności na aukcje:)

I invite you on the blog and fanpage Biżuteryjki for the WOŚP (The Great Orchestra of Christmas Charity). Every day, even several times a day, there are new posts of amazing jewelery projects that were created for this year's XXII Final. Beautiful, original and full of heart projects :) Please visit these websites, admire and put off saving for auctions, which soon begins :)


Szczęśliwego Nowego Roku!
Happy New Year!
Kasia/April

5 komentarzy:

Corale - @rt pisze...

Kasiu wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok ci życzę :) realizacji wszystkich planów :) Co do postów, mam to samo, często brak czasu powoduje mały zastój na blogu, ale na prawdziwych przyjaciół blogowych możesz liczyć, oni ci wszystko wybaczą :)

Carl pisze...

Dear April,
Also to you and you loved ones a Happy, Healthy and Creative 2014!
Hope to see many of your always beautiful and interesting entries!
Warm regards
Carl

Ania pisze...

Szczęśliwego Nowego Roku! Trzymam Cię za słowo w kwestii częstrzego blogowania :-)

incognito pisze...

Wszelkiej pomyślnosci, pomysłów i ochoty do tworzenia kolejnych dzieł :)
Pozdrawiam serdecznie:):)

Asia-majstruje pisze...

Kasiu, w takim razie więcej czasu i chęci na dzielenie się z nami Twoją piękną twórczością!
Przesyłam najlepsze życzenia noworoczne! I zapraszam na candy :)
Pozdrawiam,
Asia