czwartek, 23 maja 2013

Czerwone i czarne. I troszkę fioletu

Tak się ostatnio układa, że każdy post powinnam zaczynać od przeprosin za zaniedbywania bloga, może w końcu uda mi się powrócić do jakiejś systematyczności. Jest mi niezmiernie miło, że mimo to przyłączają się nowi obserwatorzy - dziękuję Wam bardzo, a i licznik odwiedzin wskazuje, że jeszcze zaglądacie, za co również dziękuję:)

Ostatnio miałam  przyjemność brać udział w wymiance w bardzo zacnym gronie. Przypadło mi zadanie wykonania prezentu dla osoby generalnie preferującej czerń i czerwień. Trudne zadanie, bo to bardzo 'nie moje' zestawienie kolorów. Dlatego wzbogaciłam kolorystykę o fiolety, żeby złagodzić taki ostry kontrast czerni i czerwieni i trochę ożywić pracę. Stworzyłam taką oto bransoletkę:


Podstawowym budulcem były koraliki Triangle 8/0 uzupełnione o roundy w dwóch rozmiarach. Bransoletka została uszyta ściegiem herringbone.


Do zapięcia wykorzystałam guzik z masy polimerowej, który uchował się z zamówienia kiedyś wykonanego dla mnie przez Harapati.


Prezent dla mnie, jak się okazało, powstał w pracowni PiLLow Design i jest bardzo urokliwy:) Wszystkie elementy prezentu są po prostu cudnej urody, a każdy z nich na żywo jest dużo ładniejszy niż na zdjęciu:) Dziękuję:)


Pozostawiam Was z moimi ślicznościami i mam nadzieję, że następnym razem uda mi się zajrzeć na bloga szybciej, niż po miesiącu;)

Pozdrawiam Was serdecznie

10 komentarzy:

Joanna König pisze...

ponadczasowe... na kazda okazje... piekne

Natalia pisze...

Bransoletka wygląda genialnie:)

Sabina Dudek pisze...

bransoletka powala na kolana! rewelacyjna !

bluefairy pisze...

Bransoletka wyszła Ci idealnie, podziwiam tę pętelkę, piękne dopełnienie całości!

Anonimowy pisze...

Bransoleta niezwykła!!!
Co do blogowania..Cóż- rozumiem Cię doskonale.Choć serce się wyrywa to niestety proza życia w postaci braku czasu na takie przyjemności robi swoje...Pozdrawiam:)

Carl pisze...

Dear April,
your bracelet is stunningly beautiful in the colour combination chosen. The unique polymer clay button for the fastener adds that "special little something". All in all a most successful design!
Congratulations also to you for the beautiful gifts you have received - hope you will have much joy with them.
Warm regards
Carl

Asia-majstruje pisze...

Piękne prezenty!
Pozdrawiam,
Asia

Jomo pisze...

Hej kochana, jesteś Mistrzem Koralików! Stworzyłaś arcydzieło.
Piękna wymianka. Kolczyki sutaszowe są niezwykle eleganckie.
Ściskam czule :*

Coronki&co. pisze...

Cudna ta bransoletka :)
Pozdrawiam, Marta

Jomo pisze...

Bęcki będą, jak nic, bo już miesiąc minął!!!